Pantelics Péter

Már 1984-ben magával ragadott a Kyokushinkai, s azóta is erős befolyást fejt ki egész életemre. Övek, versenyek, bajnokságok, kupák, érmek, barátság - egy közösségben, ami határokon nyúlik át. A több mint 35 éve működő Castrum SC Kapuvár Sportegyesületet vezetem: kyokushin karatéra és emberségre igyekszem tanítani a fiatalokat. A Castrum annyival többet ad az átlagos sportegyesületeknél, hogy nemcsak az edzésekre figyelünk oda, hanem élményszerűvé tesszük a gyerekeknek a sportot. Negyvennél is több Európa- és világbajnoki címet szereztünk az elmúlt évek alatt. A fizikai felkészítés mellett nagy hangsúlyt helyezünk a mentális erőnlétre is. Sportolóinknak elsősorban azt kell megtanulniuk, hogy amiért dolgoznak, az eredménytől függetlenül már az övék. Az elvégzett munkát, edzést nem veheti el tőlük senki.

A főfoglalkozásom, mely a megélhetést biztosítja, a weboldal-szerkesztés. Webdesign és grafika, média reklám. Saját szerveren dolgozom, és a domain regisztrációtól a webáruház készítésig segítem üzletfeleim webes munkáját és terveit. Ha szeretnél egy komoly weboldalt, vagy egy jól hangzó rádióreklámot, esetleg plakátra, szórólapra, névjegyre van szükséged, ha szeretnéd feldobni videóid valami ütős intróval, keress fel! Vállalkozásom Bécsben működik. Munkám egyben a hobbim is, ilyen téren szerencsésnek mondhatom magam: azt csinálom, amit szeretek. A harcművészet pedig kikapcsol.

© 2018 Kézműves termékek, programszervezés. Minden jog fenntartva.
Az oldalt a Webnode működteti
Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el